ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.

ازدواج و رابطه جنسی انسان با حیوانات در غرب؟!

ارسال توسط: -رضا- تاریخ ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ دسته بندی: زندگی و خانواده»خانواده نظرات: 63 بازدید: 59886

اخیرا بر اساس گزارشات بین المللی برخی زنان در کشورهایی که همجنس بازی به یک قانون تبدیل شده است به ازدواج با حیوانات روی آورده اند و هر روز هم با این حیوانات ارتباط های جنسی برقرار می کنند!

ازدواج با حیوانات که در قانون ملی آمریکا به آن اشاره ای کوتاه شده و بصورت آزاد این اتفاق رخ می دهد و عنوان آزادی را برای خود گرفته است حتی شناسنانه ازدواج هم صادر می کنند!

این رویکرد فرهنگ کشوری است که مدعی حکومت بر دنیاست و این افکار غلط و شیطانی و ضد بشری را بر دنیا حاکم کند.

ازدواج با همجنس و یا غیر که در همه ادیان از آن به عنوان گناه و عنوان ضد انسانی یاد شده است اخیرا توسط برخی منحرفان و شیطان پرستان بشدت تبلیغ می شود تا آنجا که در آمریکا و فرانسه این رویکرد به یک فرهنگ برای برخی افراد تبدیل شده است.

ازدواج با حیوانات در آمریکا و فرانسه و برخی کشورهای اروپایی و آفریقایی آنقدر رو به افزایش است که باعث شده برخی همجنس بازان برای منتشر کردن انحطاط های اخلاقی شان به دنیا به ازدواج با حیوانات روی آورند! برخی از آنها در افکار پلید و ضد انسانی شان می گویند که ازدواج با حیوانات امری طبیعی است و نباید آن را به یک مسئله ضد انسانی مرتبط کرد!

بطور معمول جوانان غربی دیر ازدواج می کنند و در طول زندگی خود سه یا چهار بار ازدواج و طلاق دارند.وقتی هرزگی و روابط جنسی آزاد در یک جامعه شیوع پیدا کرد، دیگر کسی حاضر نیست تقیدات سخت یا هزینه های تشکیل خانواده را بپذیرد و از اینرو شاهد آمار رشد منفی جمعیت در کشورهای اروپایی همچون اسپانیا و فرانسه هستیم. با بررسی آسیب شناسی خانواده در جهان غرب، آشکار می‌شود که در دوران شکوفایی دانش، تکنولوژی و صنعت، کانون گرم خانواده کم‌تر مورد توجه قرار گرفته و ضربات شکننده‌ای را به جامعه‎ی بشری وارد نموده است که این روزها کشورهای پایه گذار غرب با این مسائل دست و پنجه نرم می کنند و این افکار شیطانی که مردمانشان درگیر آن هستند را به کشورهای زیر سلطه شان هم القا می کنند و در صدد هستند تا مردم دیگر کشورها را نیز از فرهنگ های اصیل بخصوص اسلام دور کنند و به سمت پوچ گرایی و بیهودگی سوق دهند.

حفظ و گسترش نهاد خانواده به شدت با وجود حیا و عفاف در جامعه و رفتار افراد رابطه دارد. امروزه ساختار خانواده در جوامع غربی، نه تنها با مشکلات متعددی دست به گریبان است بلکه به شکل های جدیدی رو می آورد؛ در سال های اخیر شاهد ازدواج همجنس گرایان و تشکیل خانواده های همجنس بودیم و یا خانواده های تک والدینی به شدت در جوامع غربی رواج یافت، اما هم اکنون شاهد پدیده های جدیدی در تشکیل خانواده هستیم.

بر اثر ازدواج های نا موفق در غرب بیشترین افراد بنابر گزارش های سازمان های حقوق بشری به سمت همجنس بازی و ازدواج با حیوانات روی می آورند.

یک موسسه مبلغ ازدواج با حیوانات در آمریکا که به صورت آزاد و مجوز رسمی فعالیت می کند اقدامات ضد بشری اش را در راستای ترویج فرهنگ ازدواج عنوان کرده است!

بر اساس خبرهای منتشر شده در چند وقته اخیر برخی زنان و مردانی که با حیوانات ازدواج های رسمی کرده اند حتی مراسم عروسی هم برگزار کرده و این انحطاط اخلاقی شان را به شدت تبلیغ می کنند.

گفتنی است سگ و ببر و الاغ از بیشترین حیواناتی هستند که در آمریکا زنان و مردان شیطان پرست و همجنس باز با آنها ازدواج کرده و آسایش و راحتی خود را این طریق طلب می کنند!!

لازم به توضیح است که برخی سرکردگان دولت های غربی بشدت از این اقدامات دفاع می کنند و قانون هایی را برای تسهیل این نوع اقدامات ضد بشری وضع کرده اند.

این فساد های اخلاقی انقدر در جامعه بشری غرب رو به افزایش است که هر روز برخی از حامیان حقوق بشر در این رابطه انتقاداتی جدی را مطرح می کنند اما مورد توجه سردمداران کشورهای غربی قرار نمی گیرد.

لازم به ذکر است که بیماری ایدز برای اولین برای از طریق رابطه جنسی یک زن با یک میمون به انسان منتثل شده است که این سالها جان هزاران نفر را در سراسر جهان گرفته است و همچنان هم جان انسانها را می گیرد.

لطفا نظر یادتون نره؟

2
23

malihe    ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
به کجا چنی شتابان...

Arash    ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
جالب بود. طرف چ فکری با خودش می کنه؟

حسااااااااااام شایگان    ۰۸ خرداد ۱۳۹۵
بر پدر و مادر اينا لعنت.

علی م    ۰۹ دی ۱۳۹۴
مذخرفه

م ه د ی    ۱۹ مهر ۱۳۹۴
نظری ندارممممممممممممممممممممممم

l    ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
چی بگم

سام بابايي    ۲۲ تیر ۱۳۹۴
تو ايران خودمون از اين كارا كم نداريم دخترا با سگاشون ........ بقيه رو سانسور كردم

ارغوان شیرازی    ۲۰ تیر ۱۳۹۴
این فرهنگشون از اون چرت ترین فرهنگهاست

farbod parsa    ۰۱ تیر ۱۳۹۴
be har hal kare gheyre ensani gheyre ensaniye dg adam faghat tasof mikhoreo bas

آریا    ۳۰ خرداد ۱۳۹۴
فکر میکنن متمدن هستند

نرگسی    ۱۳ خرداد ۱۳۹۴
توف به روشون

kianosh mohammadi    ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
20

امیر    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
ok

جنوب    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
20

نیما    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
عجالتاً یه سر به احکام 2631 و 2632 هم بنداز. مبادا شیطونی کنی که مجبور میشی پولشو بدی :))

نیما    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
http://www.pezeshk.us/?p=28811

نیما    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
در ضمن الان قرن قرن دسترسی به اطلاعاته. بهتره هر "چرندی" رو به عنوان مطلب شیر نکنی و مثل معلم دینی های نادان دوره مدرسه ما نحوه نخستین انتقال رو (پاراگراف آخر) نتیجه رابطه جنسی انسان- میمون!!! ندونی بیسواد.

نیما    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
والا ما تو شرق هم کم نداریم!!!! یه سرچی بزنی ویدئوهای ایرانی در این زمینه کم نیستن. وانگهی، وقتی علمای عسلام میگن برو تو کارش ایراد نداره! شما به غرب گیر نده!! یه سر به رساله خمینی کبیر و مسأله 351 بنداز! مسآله جماع با حیوانات و غسل مربوط به آن

mohammad alipour    ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
ای ABRahim اسکل نکنه توهم همجنس بازی

mohammad alipour    ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
چندش آوره واقعا

تیرداد میرالوند    ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
ممنونم،آموزنده بود و تاسف بار...... رسد آدمی به جایی که بجز خدا نبیند. آنوقت این احمقها‌ دارند چکار میکنند،ببینید مقام آدمیت را چقدر پایین آوردند

پویا اکبری    ۲۲ فروردین ۱۳۹۴
امید مثل اینکه توهم منیزنه...فرضیات چیه؟؟؟ این اتفاقات داره علنا میفته..همین سال قبل دولت اوباما قانون ورود همجنس بازان به ارتش امریکا رو هم تصویب کرد!!

پویا اکبری    ۲۲ فروردین ۱۳۹۴
حالم رو بهم زدند.. از خر خر ترند اینها . حیوان به اینها گفتن ظلمیه بر حیوانات!!

AriaMehr    ۰۴ اسفند ۱۳۹۳
زندگی هر کسی به خودش مربوطه.تا جایی که آسیب به کسی وارد نشه هر کس اختیار زندگی خودشو داره.اینکه ما ایرانیا عادت کردیم برای همه تصمیم بگیردم تقصیر حکومت ماس که عادت کرده تو زندگی شخصی همه سرک بکشه و امر به معروف و نهی از منکر اجباری تا ترور اون شخص داشته باشه متاسفانه

mona    ۲۳ بهمن ۱۳۹۳
ممنون از مقاله خوبتون

محمد    ۱۳ بهمن ۱۳۹۳
اون خودشون باحیوانات بربرند ، آقا محسن برا شما هم متاسفم

mohsen    ۲۷ دی ۱۳۹۳
خدا کنه زیاد شه این مسله وتو ایرانم بیاد وخانما حسرته مردارو بخرن 


طوبا    ۲۱ آذر ۱۳۹۳
اینجا بدون ازدواج به حیوانات تجاوزمیشه...

مریم ...    ۰۵ آذر ۱۳۹۳
وحشتناکه! واقعا بشر داره به کجا میره که اینقدر شان و منزلت خودشو پایین میاره!! ):

melisa75    ۰۳ آذر ۱۳۹۳
بیچاره ها...

hasti fallah    ۱۷ آبان ۱۳۹۳
خیلی چندشن

Panah    ۰۷ آبان ۱۳۹۳
واقعا متاسفم که شعور انسان وحیوان رایکی میکنن

علی امیری    ۳۰ مهر ۱۳۹۳
20

امین بی غم :-)    ۲۷ مهر ۱۳۹۳
آفرین به نکته ظریفی اشاره کردین دوستان .... حالا خانوما یا لطف کنید مهریه ها رو بیارین پایین یا منتظر رقیب عشقی باشین. باتشکر

محمد حسین شفیعی    ۲۴ مهر ۱۳۹۳
عععععععققققققققققق

ستاره درخشان    ۲۴ مهر ۱۳۹۳
واقعا متاسفم 20

amir yasa    ۲۴ مهر ۱۳۹۳
مرسی

پونه فردادي    ۱۶ مهر ۱۳۹۳
دیگه برای غربیها چیزی نمونده که از نظر روحی ارضا بشن و به کارهای اینچنینی رو میارن و خدا میدونه بعد از این چکار می خوان بکنن

هادی شکور    ۱۱ مهر ۱۳۹۳
20

مهدی    ۰۶ مهر ۱۳۹۳
نظری ندارم فقظ ادم باید متاسف باش براشون20

سارا    ۰۶ مهر ۱۳۹۳
خاک بر سرشان

parva pornasiri    ۰۶ مهر ۱۳۹۳
خاكه عالم

fatima taheri    ۲۶ شهریور ۱۳۹۳
20

Ahmad    ۲۴ شهریور ۱۳۹۳

Ahmad    ۲۴ شهریور ۱۳۹۳

Ahmad    ۲۴ شهریور ۱۳۹۳
عالی بود200000000000000000

مهدی فاضل    ۲۴ شهریور ۱۳۹۳
200000000000000

جنوب    ۲۳ شهریور ۱۳۹۳
سقوط انسانیت

محمود    ۱۷ شهریور ۱۳۹۳
به بن بست رسیدن انسان در این جوامع ..

ندا    ۱۲ شهریور ۱۳۹۳
:-[

محبوب ترین مقالات زندگی و خانواده»خانواده
بازدید: 6399
نظرات: 325
بازدید: 5017
نظرات: 214
0
219
بازدید: 3250
نظرات: 230
0
216
بازدید: 1872
نظرات: 78
0
200
بازدید: 3781
نظرات: 173
0
193
بازدید: 2994
نظرات: 156
بازدید: 3265
نظرات: 161
0
165
بازدید: 2797
نظرات: 149
0
165
بازدید: 2801
نظرات: 136
0
155