ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.

جدیدترین لیست پردرآمد ترین شغل های ایران را بشناسيد.

ارسال توسط: "محـــــــمـــــد " تاریخ ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۲ دسته بندی: كار و تجارت»مشاوره نظرات: 45 بازدید: 2243
 به خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران  دلایل بسیاری وجود دارند که باعث می شوند هیچ کس دوست نداشته باشد کسی از میزان دقیق دارایی اش باخبر شود؛ اینها تنها محدود به قشر پردرآمد جامعه هم نمی شود، اگر به دوروبرتان دقت کنید، حتی آدم های کم درآمد هم به طور دقیق به شما نمی گویند چقدر درآمد دارند!بنابراین پرس و جو درباره پردرآمدترین مشاغل حال حاضر ایران را آغاز کردیم و فهرستی که همراه با توضیح می خوانید حاصل همین جست و جو میان جامعه محافظه کار ایران است!

 متخصص کامپیوتر

کسب درآمد مدرن
دیگر حتی در بقالی ها هم روزگار بدون کامپیوتر سر نمی شود. دنیا مدرن شده و در هر کسب و کاری نیاز به استفاده از کامپیوتر وجود دارد. بعضی مشاغل که حتی بدون این وسیله فلج می شوند، نمونه اش همین روزنامه نگاری که اگر کامپیوتر را از تحریریه ها بردارند همه از ناتوانی به گریه می افتند.
در ماه های واپسین سال گذشته بود که چند روزی استفاده از ای میل ها ناممکن شد. بعدها که کارشناسان حوزه فناوری در یک سایت خبری به تحلیل ماجرا پرداختند، آمارهای شگفت آوری از میزان خسارت های اقتصادی بابت همان چند روز مسدودشدن ای میل ها به دست آمد.
در واقع امروز معاملات تجاری مهم و رد و بدل شدن پول در شبکه های بانکی داخل و خارج کشور توسط اینترنت و از طریق کامپیوتر صورت می گیرد. به این ترتیب برمی گردیم به سر خط ماجرا و همان متخصص های کامپیوتر.
درآمد متوسط: سالانه ۳۰ میلیون تومان
بالاترین درآمد: سالانه ۱۵۰ میلیون تومان

متخصص و جراح زیبایی

دماغ دانه ای ۷ میلیون تومان
قیمت زیباسازی یک بینی در بازار متخصص های این جراحی متفاوت است. ممکن است شما جراح گمنامی را پیدا کنید که با ۵۰۰ هزار تومان هم دماغ شما را زیر تیغ و چکش ببرد اما در بازار حرفه ای ها قیمت از ۲ میلیون تومان شروع می شود و تا ۷ یا ۸ میلیون هم بالا می رود.
معمولا جراح های حرفه ای و سرشناس دو روز در هفته را به عمل جراحی اختصاص می دهند و سایر روزها را در مطب به ویزیت عمل شده ها و افرادی می پردازند که برای جراحی مراجعه می کنند. در آن روز جراحی هم چهار تا پنج فرد در هر روز مورد جراحی قرار می گیرند.
به طور میانگین یعنی هفته ای ۱۶ تا ۲۰ نفر. این ارقام را که ضربدر ماه های سال و قیمت جراحی توسط حرفه ای ها کنید، ارقام ابتدایی مطلب را به دست می آورید. البته این منهای دغدغه های گونه و لب و پوست و… است که آنها هم برای خودشان رقمی می شوند. با احتساب افت و خیزهای بازار، سفرهای سالانه برای شرکت در سمینارها و… ارقام ابتدای مطلب بسیار نزدیک به واقعیت است.
درآمد متوسط: سالانه یک میلیارد و ۱۵۲ میلیون تومان
بالاترین درآمد: سالانه ۲ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان

وکیل خانواده

بازهم جدایی!
تقریبا چند سالی از اینکه شغل وکالت – به شکل تخصصی در زمینه طلاق – تبدیل به یکی از حرفه های پردرآمد در جامعه ایرانی شده است می گذرد. میزان حق وکالت دریافتی بستگی به مسائل مختلفی دارد. مثلا اینکه چقدر مهریه کرده باشید یا چقدر مهریه شما باشد و از آن مهم تر، چقدر این جدایی برایتان مهم است.
به هر حال موفقیت در استفاده از موضوع جدایی تنها مختص به اصغر فرهادی با فیلم جدایی نادر از سیمین نیست، وکلا از خیلی سال پیش از بازار مشاغل ایران با «جدایی» اسکار برده اند!
درآمد متوسط: سالانه ۷۲ میلیون تومان
بالاترین درآمد: سالانه n میلیون تومان بسته به پرونده هایی که گیرتان بیاید

بازیگر سینما و تلویزیون

پول بازی
دیگر تردیدی وجود ندارد که حداقل رقم دریافتی بازیگران مطرح ایران برای بازی در یک فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی کمتر از ۵۰ میلیون تومان نیست. این رقم بسته به ارزش بازیگر برای گیشه و نوع فیلمی که قرار است در آن به ایفای نقش بپردازد گاهی تا ۲۰۰ میلیون تومان هم می رسد. بعضی بازیگرها دست رد به سینه هیچ تهیه کننده و کارگردان و فیلمنامه ای نمی زنند و این چنین است که مثلا امین حیایی و حامد بهداد مردانی برای تمام فصول پرده سینما در طول سال هستند. اگرچه این هم هست که بازیگرها به ویژه اگر مطرح باشند، خرج بالایی هم برای خودنمایی در جامعه دارند. به هر حال نمی شود که ستاره باشی و پرایدسوار شوی یا گوشی موبایل درپیتی دستت بگیری یا لباس هایت برند نباشد یا… همین دیگر، ستاره بودن خرج هم بسیار دارد.
درآمد متوسط: سالانه ۱۵۰ میلیون تومان
بالاترین درآمد: سالانه ۵۰۰ میلیون تومان

مربی و بازیکن فوتبال

از ۷۷۷ به ۹۹۹ میلیون
وضعیت پرداخت دستمزد بازیکنان و مربیان فوتبال در ایران شاید در حد سایر کشورهای مطرح در قاره آسیا نباشد اما بازهم بازیکنان و مربیان طراز اول فوتبال سالانه کمتر از ۴۰۰ میلیون تومان دریافت نمی کنند. این البته منهای پاداش هایی است که در طول فصل به دلایل مختلف دریافت می کنند. بازیکنان سطح اول فوتبال ایران تازه این امکان را هم دارند که با یک یا دو فصل بازی در تیم های عربی پول خوبی به جیب بزنند. علاوه بر این بازیکنان و مربیان فوتبال به دلیل محبوبیت در جامعه معمولا از امتیازهایی برخوردار می شوند که شامل حال سایر اقشار نمی شود. مثلا چه کسی حاضر نیست به یک بازیکن محبوب فوتبال در زمان خرید خودرو تخفیف ویژه بدهد؟ تازه اینکه چیزی نیست، بعضی ها حتی خودرو هم هدیه می دهند

0
52

erfan kh    ۰۲ بهمن ۱۳۹۲
20

اروم خان    ۱۷ آبان ۱۳۹۲
بيسسسسسسست

یاسمن ی    ۱۱ آبان ۱۳۹۲
20

شایان    ۰۵ آبان ۱۳۹۲
20

...    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
020

علیرضا هستم    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20

جواد    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
هی

امیر شبانیان    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
ما مهندسیت آینده هم بریم غاز بچرونیم

حسین خودرو    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
2020

رضا احمدی    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
2000000000000000000000

رها موسوی نژاد    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20

parifar fereiduni    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
202

امید کروبی    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20

shahin mm    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20000000000000000000

نونو خانوم    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20000000000

Ehsan Salvatore    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
جالب بود.ممنون

حمید    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
متخصص کامپیوتر بدبخت کجاش پر درآمده تو یه فوتبالیست درجه سه رو نیگاه کن بعد بگو

مرضیه    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
ممنون

امیراردلان مسیحا    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
عالی محمد جان

Sepehr Ir    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20

sorush sadeghi    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20

بهروز س    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20000000000000

علی علیپور    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
از کارم ناامید شدم.....جراح پلاستیک کجایی............

سارا    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
ممنونم2020

محمد صفا    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20

علی کاظم زاده    ۰۴ آبان ۱۳۹۲
20

حسین خودرو    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
20

حسین خودرو    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
20

اشكان ظهوري    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
20

شهاب زارعی    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
20

رضا    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
20

فقط خدا    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
20

بتی    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
ممنونم داداشی 200000

Mahdi shakeri    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
20

هادی گروه آذربایجان    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
2200like

.....Farhad.....    ۰۳ آبان ۱۳۹۲
20

محبوب ترین مقالات كار و تجارت»مشاوره